Menu

RKSV Ulysses Megen

Stand VITA JO11-1

P Elftal A W G V P + - PM
1WHV JO11-1G6510164011
2Margriet JO11-57502153623
3DAW Schaijk JO11-2G641113229
4ST Herpinia/OKSV JO11-2440012328
5SJO/VITA JO11-16312102622
6VCO JO11-153029199
7sv O.S.S. 1920 JO11-3520362034
8Berghem Sport JO11-4620462722
9Margriet JO11-4620461937
10NLC'03 JO11-2711542045
11FC Uden JO11-2710632551
12ST SDDL/Ravenstein JO11-230030419

Programma VITA JO11-1

Datum Thuis Uit
2018-11-17 10:45:00ST SDDL/Ravenstein JO11-2SJO/VITA JO11-1 ZA
2018-11-24 10:00:00SJO/VITA JO11-1 ZAsv O.S.S. 1920 JO11-3
2018-12-01 10:00:00SJO/VITA JO11-1 ZANLC'03 JO11-2

Uitslagen VITA JO11-1

R Datum Uitslag
12018-09-22WHV JO11-1G8 - 2FC Uden JO11-2
12018-09-22NLC'03 JO11-22 - 2DAW Schaijk JO11-2G
12018-09-22Berghem Sport JO11-41 - 4VCO JO11-1
12018-09-22ST Herpinia/OKSV JO11-212 - 0Prinses Irene JO11-3
12018-11-07Margriet JO11-53 - 2sv O.S.S. 1920 JO11-3
22018-09-29sv O.S.S. 1920 JO11-31 - 11WHV JO11-1G
22018-09-29VCO JO11-11 - 2SJO/VITA JO11-1
22018-09-29Prinses Irene JO11-31 - 14Berghem Sport JO11-4
22018-09-29Margriet JO11-40 - 8Margriet JO11-5
22018-09-29FC Uden JO11-212 - 2NLC'03 JO11-2
32018-10-06sv O.S.S. 1920 JO11-312 - 2Prinses Irene JO11-3
32018-10-06WHV JO11-1G8 - 3NLC'03 JO11-2
32018-10-06VCO JO11-112 - 2Margriet JO11-4
32018-10-06SJO/VITA JO11-110 - 5FC Uden JO11-2
32018-10-06Margriet JO11-52 - 6ST Herpinia/OKSV JO11-2
32018-10-06Berghem Sport JO11-41 - 4DAW Schaijk JO11-2G
42018-10-13Prinses Irene JO11-30 - 9VCO JO11-1
42018-10-13Margriet JO11-43 - 6sv O.S.S. 1920 JO11-3
42018-10-13DAW Schaijk JO11-2G4 - 3SJO/VITA JO11-1
42018-10-13FC Uden JO11-22 - 9Margriet JO11-5
42018-10-20NLC'03 JO11-23 - 2Berghem Sport JO11-4
52018-10-27sv O.S.S. 1920 JO11-39 - 6NLC'03 JO11-2
52018-10-27VCO JO11-11 - 4DAW Schaijk JO11-2G
52018-10-27Margriet JO11-52 - 9WHV JO11-1G
52018-10-27SJO/VITA JO11-12 - 8ST Herpinia/OKSV JO11-2
52018-10-27ST SDDL/Ravenstein JO11-23 - 5Margriet JO11-4
52018-10-27Berghem Sport JO11-414 - 2FC Uden JO11-2
62018-11-03WHV JO11-1G3 - 3SJO/VITA JO11-1
62018-11-03NLC'03 JO11-24 - 6Margriet JO11-5
62018-11-03Margriet JO11-43 - 8Berghem Sport JO11-4
62018-11-03FC Uden JO11-20 - 1VCO JO11-1
62018-11-03DAW Schaijk JO11-2G8 - 1ST SDDL/Ravenstein JO11-2
62018-11-03ST Herpinia/OKSV JO11-211 - 2sv O.S.S. 1920 JO11-3
72018-11-10WHV JO11-1G1 - 0DAW Schaijk JO11-2G
72018-11-10NLC'03 JO11-20 - 6Margriet JO11-4
72018-11-10SJO/VITA JO11-16 - 1Berghem Sport JO11-4
72018-11-10Margriet JO11-56 - 0ST SDDL/Ravenstein JO11-2
72018-11-10FC Uden JO11-22 - 7ST Herpinia/OKSV JO11-2

Sponsors Ulysses

Generation Rental
van de Coolwijk Trappen
John Gielis Timmerwerken
Pedro van Heumen
Oele Wijnimport
Restaurant op de Poort
Het Vunderke
Regio Bank Quivoir
Gebroeders Remmits
Schoenmakers Tuinen
John Habes
In de Roos
Richard Lagarde Afbouw
Ton van Oorsouw
Osteopathie praktijk Megen
Taxibedrijf de Vocht

Design en ontwikkeling door Niek Beck

Login