Menu

RKSV Ulysses Megen

Stand ST SBV/Ulysses VR1

P Elftal A W G V P + - PM
1Berghem Sport VR111911284811
2Maaskantse Boys VR19801243518
3Margriet VR1860218238
4HVCH VR29522172922
5Festilent VR211524171620
6DVG VR110514161727
7SV TOP VR19603151813
8ST SBV/Ulysses VR111317101730
9sv O.S.S. 1920 VR2920761121
10EVVC VR290454820
11ST Estria/GVV'57/SCV'58 VR2810731430
12Prinses Irene VR31003731026

Programma ST SBV/Ulysses VR1

Datum Thuis Uit

Uitslagen ST SBV/Ulysses VR1

R Datum Uitslag
12018-09-23DVG VR13 - 1ST SBV/Ulysses VR1
12018-09-23ST Estria/GVV'57/SCV'58 VR22 - 1EVVC VR2
12018-09-23Maaskantse Boys VR14 - 3HVCH VR2
12018-09-23Berghem Sport VR10 - 1Margriet VR1
12018-09-23sv O.S.S. 1920 VR22 - 0Prinses Irene VR3
12018-09-23SV TOP VR10 - 2Festilent VR2
22018-09-30Prinses Irene VR31 - 4Berghem Sport VR1
22018-09-30HVCH VR22 - 0sv O.S.S. 1920 VR2
22018-09-30Festilent VR20 - 5Maaskantse Boys VR1
22018-09-30ST SBV/Ulysses VR10 - 2SV TOP VR1
22018-09-30EVVC VR21 - 1DVG VR1
22018-09-30Margriet VR14 - 0ST Estria/GVV'57/SCV'58 VR2
32018-10-07Festilent VR20 - 3Margriet VR1
32018-10-07Maaskantse Boys VR15 - 3sv O.S.S. 1920 VR2
32018-10-07EVVC VR23 - 3ST SBV/Ulysses VR1
32018-10-07SV TOP VR12 - 4Berghem Sport VR1
32018-10-07SV TOP VR12 - 4Berghem Sport VR1
42018-10-14Prinses Irene VR30 - 2DVG VR1
42018-10-14Margriet VR10 - 0EVVC VR2
42018-10-14HVCH VR25 - 2SV TOP VR1
42018-10-14Berghem Sport VR16 - 2Maaskantse Boys VR1
42018-10-14sv O.S.S. 1920 VR21 - 0ST Estria/GVV'57/SCV'58 VR2
42018-10-21ST SBV/Ulysses VR11 - 2Festilent VR2
52018-10-28Festilent VR23 - 1sv O.S.S. 1920 VR2
52018-10-28DVG VR10 - 7Berghem Sport VR1
52018-10-28ST Estria/GVV'57/SCV'58 VR24 - 7HVCH VR2
52018-10-28Margriet VR14 - 2ST SBV/Ulysses VR1
52018-10-28EVVC VR21 - 1Prinses Irene VR3
62018-11-04Prinses Irene VR31 - 6Margriet VR1
62018-11-04Maaskantse Boys VR16 - 2DVG VR1
62018-11-04HVCH VR24 - 0EVVC VR2
62018-11-04ST SBV/Ulysses VR13 - 2ST Estria/GVV'57/SCV'58 VR2
62018-11-04Berghem Sport VR13 - 0Festilent VR2
62018-11-04sv O.S.S. 1920 VR21 - 2SV TOP VR1
72018-11-11Festilent VR22 - 0EVVC VR2
72018-11-11DVG VR13 - 2ST Estria/GVV'57/SCV'58 VR2
72018-11-11HVCH VR20 - 9Berghem Sport VR1
72018-11-11Maaskantse Boys VR14 - 2Prinses Irene VR3
72018-11-11sv O.S.S. 1920 VR21 - 2ST SBV/Ulysses VR1
72018-11-11SV TOP VR12 - 1Margriet VR1
82018-11-18Prinses Irene VR30 - 1SV TOP VR1
82018-11-18ST Estria/GVV'57/SCV'58 VR21 - 3Festilent VR2
82018-11-18Berghem Sport VR14 - 0sv O.S.S. 1920 VR2
82018-11-18Margriet VR13 - 0DVG VR1
82018-11-18EVVC VR21 - 3Maaskantse Boys VR1
82018-11-18ST SBV/Ulysses VR11 - 6HVCH VR2
92018-11-25Maaskantse Boys VR13 - 0ST SBV/Ulysses VR1
92018-11-25DVG VR13 - 1Festilent VR2
92018-11-25HVCH VR21 - 1Prinses Irene VR3
92018-11-25Berghem Sport VR18 - 3ST Estria/GVV'57/SCV'58 VR2
92018-11-25SV TOP VR13 - 0EVVC VR2
102018-12-02DVG VR13 - 2sv O.S.S. 1920 VR2
102018-12-02Festilent VR21 - 1HVCH VR2
102018-12-02ST SBV/Ulysses VR13 - 2Prinses Irene VR3
102018-12-02EVVC VR21 - 1Berghem Sport VR1
102018-12-02Margriet VR11 - 3Maaskantse Boys VR1
112018-12-09Prinses Irene VR32 - 2Festilent VR2
112018-12-09Berghem Sport VR12 - 1ST SBV/Ulysses VR1
112018-12-09SV TOP VR14 - 0DVG VR1

Sponsors Ulysses

Generation Rental
van de Coolwijk Trappen
John Gielis Timmerwerken
Pedro van Heumen
Oele Wijnimport
Restaurant op de Poort
Het Vunderke
Regio Bank Quivoir
Gebroeders Remmits
Schoenmakers Tuinen
John Habes
In de Roos
Richard Lagarde Afbouw
Ton van Oorsouw
Osteopathie praktijk Megen
Taxibedrijf de Vocht

Design en ontwikkeling door Niek Beck

Login