Menu

RKSV Ulysses Megen

Stand 5e klasse H

P Elftal A W G V P + - PM
1 RKVV Keldonk 1 19 17 1 1 52 69 13 -
2 WEC 1 19 11 4 4 37 54 28 -
3 WHV 1 19 11 2 6 35 53 31 -
4 FC de Rakt 1 19 10 3 6 33 48 35 -
5 SCMH 1 19 10 3 6 33 39 39 -
6 Odiliapeel/Braks Gro 1 19 7 5 7 26 35 35 -
7 Vorstenbossche Boys 1 19 7 3 9 24 41 52 -
8 Ravenstein 1 19 6 4 9 22 34 38 -
9 Ruwaard 1 19 4 6 9 18 30 48 -
10 Ulysses 1 19 5 3 11 18 29 52 -
11 GVV'57 1 19 3 3 13 12 26 54 -
12 Maaskantse Boys 1 19 3 3 13 12 28 61 -

Uitslagen 5e klasse H

Datum Thuis Uit Score
07 Sep FC de Rakt 1 RKVV Keldonk 1 0-4
07 Sep GVV'57 1 Vorstenbossche Boys 1 1-2
07 Sep Maaskantse Boys 1 SCMH 1 2-2
07 Sep Odiliapeel/Braks Gro 1 Ravenstein 1 1-1
07 Sep Ruwaard 1 WEC 1 1-1
07 Sep Ulysses 1 WHV 1 2-2
14 Sep Ravenstein 1 FC de Rakt 1 0-1
14 Sep RKVV Keldonk 1 Maaskantse Boys 1 4-1
14 Sep SCMH 1 GVV'57 1 2-0
14 Sep Vorstenbossche Boys 1 Ulysses 1 4-1
14 Sep WEC 1 Odiliapeel/Braks Gro 1 3-1
14 Sep WHV 1 Ruwaard 1 5-2
21 Sep FC de Rakt 1 WEC 1 2-3
21 Sep GVV'57 1 RKVV Keldonk 1 0-3
21 Sep Maaskantse Boys 1 WHV 1 1-4
21 Sep Odiliapeel/Braks Gro 1 Ruwaard 1 0-0
21 Sep Ulysses 1 SCMH 1 3-4
21 Sep Vorstenbossche Boys 1 Ravenstein 1 3-2
28 Sep Ravenstein 1 Ulysses 1 1-1
28 Sep RKVV Keldonk 1 Vorstenbossche Boys 1 7-0
28 Sep Ruwaard 1 FC de Rakt 1 1-1
28 Sep SCMH 1 Odiliapeel/Braks Gro 1 1-4
28 Sep WEC 1 Maaskantse Boys 1 8-1
28 Sep WHV 1 GVV'57 1 7-0
05 Oct FC de Rakt 1 SCMH 1 3-4
05 Oct GVV'57 1 WEC 1 1-3
05 Oct Maaskantse Boys 1 Ruwaard 1 0-4
05 Oct RKVV Keldonk 1 Ravenstein 1 1-1
05 Oct Ulysses 1 Odiliapeel/Braks Gro 1 1-0
05 Oct Vorstenbossche Boys 1 WHV 1 2-2
12 Oct Odiliapeel/Braks Gro 1 Maaskantse Boys 1 0-2
12 Oct Ravenstein 1 GVV'57 1 3-5
12 Oct Ruwaard 1 Ulysses 1 2-5
12 Oct SCMH 1 Vorstenbossche Boys 1 4-1
12 Oct WEC 1 RKVV Keldonk 1 1-4
12 Oct WHV 1 FC de Rakt 1 2-6
26 Oct FC de Rakt 1 Odiliapeel/Braks Gro 1 2-3
26 Oct GVV'57 1 Ruwaard 1 2-2
26 Oct Ravenstein 1 WHV 1 0-2
26 Oct RKVV Keldonk 1 SCMH 1 5-0
26 Oct Ulysses 1 Maaskantse Boys 1 0-2
26 Oct Vorstenbossche Boys 1 WEC 1 1-0
02 Nov Maaskantse Boys 1 FC de Rakt 1 0-3
02 Nov Odiliapeel/Braks Gro 1 GVV'57 1 1-1
02 Nov Ruwaard 1 Vorstenbossche Boys 1 2-0
02 Nov SCMH 1 Ravenstein 1 2-1
02 Nov WEC 1 Ulysses 1 5-0
02 Nov WHV 1 RKVV Keldonk 1 0-2
09 Nov FC de Rakt 1 Ulysses 1 3-0
09 Nov GVV'57 1 Maaskantse Boys 1 3-1
09 Nov Ravenstein 1 WEC 1 3-3
09 Nov RKVV Keldonk 1 Ruwaard 1 2-0
09 Nov Vorstenbossche Boys 1 Odiliapeel/Braks Gro 1 2-2
09 Nov WHV 1 SCMH 1 1-2
23 Nov FC de Rakt 1 GVV'57 1 3-2
23 Nov Odiliapeel/Braks Gro 1 WHV 1 1-2
23 Nov Ruwaard 1 Ravenstein 1 4-3
23 Nov Ulysses 1 RKVV Keldonk 1 2-3
23 Nov WEC 1 SCMH 1 3-3
30 Nov GVV'57 1 Ulysses 1 1-5
30 Nov Ravenstein 1 Maaskantse Boys 1 3-4
30 Nov RKVV Keldonk 1 Odiliapeel/Braks Gro 1 4-1
30 Nov SCMH 1 Ruwaard 1 3-2
30 Nov Vorstenbossche Boys 1 FC de Rakt 1 2-3
30 Nov WHV 1 WEC 1 3-4
07 Dec Ravenstein 1 Vorstenbossche Boys 1 4-2
07 Dec RKVV Keldonk 1 GVV'57 1 6-1
07 Dec Ruwaard 1 Odiliapeel/Braks Gro 1 0-2
07 Dec SCMH 1 Ulysses 1 3-0
07 Dec WEC 1 FC de Rakt 1 3-1
07 Dec WHV 1 Maaskantse Boys 1 4-1
14 Dec Maaskantse Boys 1 Vorstenbossche Boys 1 4-5
08 Feb FC de Rakt 1 Ruwaard 1 3-1
08 Feb Maaskantse Boys 1 WEC 1 1-4
08 Feb Odiliapeel/Braks Gro 1 SCMH 1 4-1
15 Mar GVV'57 1 WHV 1 0-2
15 Mar Ulysses 1 Ravenstein 1 4-0
15 Mar Vorstenbossche Boys 1 RKVV Keldonk 1 2-6
29 Mar Maaskantse Boys 1 GVV'57 1 2-2
29 Mar Odiliapeel/Braks Gro 1 Vorstenbossche Boys 1 3-8
29 Mar Ruwaard 1 RKVV Keldonk 1 0-5
29 Mar WEC 1 Ravenstein 1 1-2
06 Apr SCMH 1 WHV 1 2-1
06 Apr Ulysses 1 FC de Rakt 1 0-4
12 Apr GVV'57 1 FC de Rakt 1 1-4
12 Apr Ravenstein 1 Ruwaard 1 4-1
12 Apr RKVV Keldonk 1 Ulysses 1 7-0
12 Apr SCMH 1 WEC 1 1-4
12 Apr Vorstenbossche Boys 1 Maaskantse Boys 1 4-0
12 Apr WHV 1 Odiliapeel/Braks Gro 1 4-0
19 Apr FC de Rakt 1 Vorstenbossche Boys 1 -
19 Apr Maaskantse Boys 1 Ravenstein 1 -
19 Apr Odiliapeel/Braks Gro 1 RKVV Keldonk 1 -
19 Apr Ruwaard 1 SCMH 1 -
19 Apr Ulysses 1 GVV'57 1 -
19 Apr WEC 1 WHV 1 -

Programma 5e klasse H

Datum Tijd Wedstrijd
19 Apr 14:30 FC de Rakt 1 - Vorstenbossche Boys 1
19 Apr 14:30 Maaskantse Boys 1 - Ravenstein 1
19 Apr 14:30 Odiliapeel/Braks Gro 1 - RKVV Keldonk 1
19 Apr 14:30 Ruwaard 1 - SCMH 1
19 Apr 14:30 Ulysses 1 - GVV'57 1
19 Apr 14:30 WEC 1 - WHV 1
26 Apr 14:30 Ravenstein 1 - Odiliapeel/Braks Gro 1
26 Apr 14:30 RKVV Keldonk 1 - FC de Rakt 1
26 Apr 14:30 SCMH 1 - Maaskantse Boys 1
26 Apr 14:30 Vorstenbossche Boys 1 - GVV'57 1
26 Apr 14:30 WEC 1 - Ruwaard 1
26 Apr 14:30 WHV 1 - Ulysses 1
03 May 14:30 FC de Rakt 1 - Ravenstein 1
03 May 14:30 GVV'57 1 - SCMH 1
03 May 14:30 Maaskantse Boys 1 - RKVV Keldonk 1
03 May 14:30 Odiliapeel/Braks Gro 1 - WEC 1
03 May 14:30 Ruwaard 1 - WHV 1
03 May 14:30 Ulysses 1 - Vorstenbossche Boys 1

Design en ontwikkeling door Niek Beck

Login