Menu

RKSV Ulysses Megen

Stand Ulysses 1

P Elftal A W G V P + - PM
1Olympia'18 1761019308
2Vitesse'08 1742114188
3Volkel 1740312176
4Margriet 1733112127
5Boekel Sport 17331121312
6Avanti'31 17322111113
7Excellent 17313101111
8Schijndel/DE WIT 172329128
9Nooit Gedacht 1730491210
10Handel 1722381212
11FC Schadewijk 1722381113
12MULO 172056723
13Ulysses 171154424
14Constantia 170252318

Programma Ulysses 1

Datum Thuis Uit
2018-11-18 14:30:00Ulysses 1 ZOConstantia 1
2018-11-25 14:30:00Ulysses 1 ZOVolkel 1
2018-12-02 14:30:00FC Schadewijk 1Ulysses 1 ZO

Uitslagen Ulysses 1

R Datum Uitslag
12018-09-22Vitesse'08 12 - 2Olympia'18 1
12018-09-23Avanti'31 13 - 0Ulysses 1
12018-09-23Constantia 11 - 1Handel 1
12018-09-23FC Schadewijk 12 - 2Excellent 1
12018-09-23Boekel Sport 13 - 0Nooit Gedacht 1
12018-09-23MULO 10 - 3Volkel 1
12018-09-23Schijndel/DE WIT 10 - 0Margriet 1
22018-09-30Handel 10 - 0Schijndel/DE WIT 1
22018-09-30Excellent 12 - 0Constantia 1
22018-09-30Ulysses 10 - 2MULO 1
22018-09-30Olympia'18 14 - 2FC Schadewijk 1
22018-09-30Nooit Gedacht 10 - 1Vitesse'08 1
22018-09-30Margriet 11 - 1Boekel Sport 1
22018-09-30Volkel 14 - 1Avanti'31 1
32018-10-06FC Schadewijk 10 - 3Margriet 1
32018-10-07Avanti'31 11 - 0Handel 1
32018-10-07Olympia'18 18 - 1Ulysses 1
32018-10-07MULO 13 - 5Vitesse'08 1
32018-10-07Excellent 12 - 1Volkel 1
32018-10-07Schijndel/DE WIT 15 - 1Boekel Sport 1
32018-10-07Constantia 10 - 3Nooit Gedacht 1
42018-10-14Handel 11 - 6Olympia'18 1
42018-10-14Boekel Sport 13 - 3Avanti'31 1
42018-10-14Nooit Gedacht 13 - 0Schijndel/DE WIT 1
42018-10-14Ulysses 12 - 1Excellent 1
42018-10-14Margriet 15 - 0MULO 1
42018-10-14Vitesse'08 14 - 0Constantia 1
42018-10-14Volkel 10 - 1FC Schadewijk 1
52018-10-21Avanti'31 12 - 1FC Schadewijk 1
52018-10-21Nooit Gedacht 10 - 3Volkel 1
52018-10-21Constantia 11 - 2Margriet 1
52018-10-21Schijndel/DE WIT 15 - 0Ulysses 1
52018-10-21MULO 10 - 6Handel 1
52018-10-21Vitesse'08 11 - 2Boekel Sport 1
52018-10-21Olympia'18 14 - 1Excellent 1
62018-10-28Excellent 13 - 1Schijndel/DE WIT 1
62018-10-28FC Schadewijk 14 - 1MULO 1
62018-10-28Ulysses 11 - 1Vitesse'08 1
62018-10-28Handel 13 - 2Nooit Gedacht 1
62018-10-28Volkel 11 - 2Olympia'18 1
62018-10-28Boekel Sport 11 - 1Constantia 1
62018-10-28Margriet 11 - 1Avanti'31 1
72018-11-04Avanti'31 10 - 4Olympia'18 1
72018-11-04MULO 11 - 0Excellent 1
72018-11-04Boekel Sport 12 - 1Handel 1
72018-11-04Nooit Gedacht 14 - 0Ulysses 1
72018-11-04Constantia 10 - 5Volkel 1
72018-11-04Schijndel/DE WIT 11 - 1FC Schadewijk 1
72018-11-04Vitesse'08 14 - 0Margriet 1

Sponsors Ulysses

Generation Rental
van de Coolwijk Trappen
John Gielis Timmerwerken
Pedro van Heumen
Oele Wijnimport
Restaurant op de Poort
Het Vunderke
Regio Bank Quivoir
Gebroeders Remmits
Schoenmakers Tuinen
John Habes
In de Roos
Richard Lagarde Afbouw
Ton van Oorsouw
Osteopathie praktijk Megen
Taxibedrijf de Vocht

Design en ontwikkeling door Niek Beck

Login