Menu

RKSV Ulysses Megen

Stand 5e klasse H

P Elftal A W G V P + - PM
1 Odiliapeel/Braks Gro 1 11 7 3 1 24 40 13 -
2 FC de Rakt 1 11 7 3 1 24 28 8 -
3 SCMH 1 11 7 3 1 24 30 11 -
4 O.K.S.V. 1 11 8 0 3 24 26 13 -
5 Ulysses 1 11 6 2 3 20 33 23 -
6 Ravenstein 1 11 6 1 4 19 24 17 -
7 SBV 1 11 5 2 4 17 26 19 -
8 SCV'58 1 11 5 2 4 17 22 17 -
9 Gassel 1 11 4 2 5 14 22 18 -
10 MOSA'14 1 11 3 2 6 11 18 25 -
11 GVV'57 1 11 3 1 7 10 26 32 -
12 De Willy's 1 11 3 1 7 10 19 27 -
13 VCO 1 11 2 0 9 6 16 49 -
14 Ruwaard 1 11 0 0 11 0 9 67 -

Uitslagen 5e klasse H

Datum Thuis Uit Score
04 Sep De Willy's 1 FC de Rakt 1 0-3
04 Sep GVV'57 1 Ulysses 1 2-5
04 Sep O.K.S.V. 1 Odiliapeel/Braks Gro 1 -
04 Sep Ruwaard 1 Ravenstein 1 0-7
04 Sep SBV 1 SCMH 1 1-1
04 Sep SCV'58 1 MOSA'14 1 2-1
04 Sep VCO 1 Gassel 1 0-7
11 Sep FC de Rakt 1 SCV'58 1 1-0
11 Sep Gassel 1 De Willy's 1 3-1
11 Sep MOSA'14 1 O.K.S.V. 1 1-4
11 Sep Odiliapeel/Braks Gro 1 GVV'57 1 6-2
11 Sep Ravenstein 1 SBV 1 1-4
11 Sep SCMH 1 VCO 1 6-0
11 Sep Ulysses 1 Ruwaard 1 6-0
18 Sep GVV'57 1 De Willy's 1 3-0
18 Sep O.K.S.V. 1 FC de Rakt 1 0-1
18 Sep Odiliapeel/Braks Gro 1 MOSA'14 1 4-0
18 Sep Ravenstein 1 Gassel 1 2-0
18 Sep SBV 1 Ruwaard 1 5-1
18 Sep SCMH 1 Ulysses 1 5-2
18 Sep VCO 1 SCV'58 1 0-5
25 Sep De Willy's 1 VCO 1 3-2
25 Sep FC de Rakt 1 Odiliapeel/Braks Gro 1 0-0
25 Sep Gassel 1 SBV 1 4-1
25 Sep MOSA'14 1 SCMH 1 0-3
25 Sep Ruwaard 1 GVV'57 1 1-7
25 Sep SCV'58 1 O.K.S.V. 1 0-3
25 Sep Ulysses 1 Ravenstein 1 2-3
02 Oct FC de Rakt 1 Ravenstein 1 0-1
02 Oct MOSA'14 1 Ulysses 1 2-2
02 Oct Odiliapeel/Braks Gro 1 Gassel 1 1-1
02 Oct SBV 1 VCO 1 6-1
02 Oct SCMH 1 GVV'57 1 2-1
02 Oct SCV'58 1 Ruwaard 1 4-2
09 Oct De Willy's 1 SCV'58 1 3-1
09 Oct Gassel 1 MOSA'14 1 1-2
09 Oct GVV'57 1 SBV 1 0-1
09 Oct Ravenstein 1 Odiliapeel/Braks Gro 1 1-1
09 Oct Ruwaard 1 SCMH 1 0-5
09 Oct Ulysses 1 FC de Rakt 1 1-1
09 Oct VCO 1 O.K.S.V. 1 3-2
16 Oct FC de Rakt 1 Gassel 1 1-0
16 Oct MOSA'14 1 De Willy's 1 2-1
16 Oct O.K.S.V. 1 SBV 1 3-0
16 Oct Odiliapeel/Braks Gro 1 Ruwaard 1 8-0
16 Oct SCMH 1 Ravenstein 1 2-0
16 Oct SCV'58 1 GVV'57 1 2-2
16 Oct VCO 1 Ulysses 1 2-4
23 Oct O.K.S.V. 1 Odiliapeel/Braks Gro 1 0-4
30 Oct De Willy's 1 SCMH 1 0-0
30 Oct Gassel 1 Ulysses 1 2-6
30 Oct GVV'57 1 O.K.S.V. 1 3-4
30 Oct Ravenstein 1 MOSA'14 1 4-3
30 Oct Ruwaard 1 FC de Rakt 1 1-10
30 Oct SBV 1 SCV'58 1 1-4
30 Oct VCO 1 Odiliapeel/Braks Gro 1 1-5
06 Nov FC de Rakt 1 MOSA'14 1 3-2
06 Nov O.K.S.V. 1 Ruwaard 1 4-0
06 Nov Odiliapeel/Braks Gro 1 Ulysses 1 5-2
06 Nov SBV 1 De Willy's 1 6-2
06 Nov SCMH 1 Gassel 1 1-3
06 Nov SCV'58 1 Ravenstein 1 2-1
06 Nov VCO 1 GVV'57 1 2-4
13 Nov FC de Rakt 1 GVV'57 1 6-1
13 Nov Gassel 1 SCV'58 1 1-1
13 Nov MOSA'14 1 VCO 1 4-0
13 Nov Odiliapeel/Braks Gro 1 SCMH 1 2-3
13 Nov Ravenstein 1 O.K.S.V. 1 1-2
13 Nov Ruwaard 1 De Willy's 1 1-6
13 Nov Ulysses 1 SBV 1 1-0
20 Nov O.K.S.V. 1 De Willy's 1 2-0
27 Nov De Willy's 1 Odiliapeel/Braks Gro 1 3-4
27 Nov GVV'57 1 Ravenstein 1 1-3
27 Nov O.K.S.V. 1 Gassel 1 2-0
27 Nov SBV 1 MOSA'14 1 1-1
27 Nov SCMH 1 FC de Rakt 1 2-2
27 Nov SCV'58 1 Ulysses 1 1-2
27 Nov VCO 1 Ruwaard 1 5-3

Programma 5e klasse H

Datum Tijd Wedstrijd
04 Dec 14:15 FC de Rakt 1 - SBV 1
04 Dec 14:15 Gassel 1 - GVV'57 1
04 Dec 14:15 MOSA'14 1 - Ruwaard 1
04 Dec 14:15 Odiliapeel/Braks Gro 1 - SCV'58 1
04 Dec 14:15 Ravenstein 1 - VCO 1
04 Dec 14:15 SCMH 1 - O.K.S.V. 1
04 Dec 14:15 Ulysses 1 - De Willy's 1
11 Dec 14:15 De Willy's 1 - Ravenstein 1
11 Dec 14:15 GVV'57 1 - MOSA'14 1
11 Dec 14:15 O.K.S.V. 1 - Ulysses 1
11 Dec 14:15 Ruwaard 1 - Gassel 1
11 Dec 14:15 SBV 1 - Odiliapeel/Braks Gro 1
11 Dec 14:15 SCV'58 1 - SCMH 1
11 Dec 14:15 VCO 1 - FC de Rakt 1
29 Jan 14:30 FC de Rakt 1 - De Willy's 1
29 Jan 14:30 Gassel 1 - VCO 1
29 Jan 14:30 MOSA'14 1 - SCV'58 1
29 Jan 14:30 Odiliapeel/Braks Gro 1 - O.K.S.V. 1
29 Jan 14:30 Ravenstein 1 - Ruwaard 1
29 Jan 14:30 SCMH 1 - SBV 1
29 Jan 14:30 Ulysses 1 - GVV'57 1
05 Feb 14:30 De Willy's 1 - Gassel 1
05 Feb 14:30 GVV'57 1 - Odiliapeel/Braks Gro 1
05 Feb 14:30 O.K.S.V. 1 - MOSA'14 1
05 Feb 14:30 Ruwaard 1 - Ulysses 1
05 Feb 14:30 SBV 1 - Ravenstein 1
05 Feb 14:30 SCV'58 1 - FC de Rakt 1
05 Feb 14:30 VCO 1 - SCMH 1
12 Feb 14:30 De Willy's 1 - GVV'57 1
12 Feb 14:30 FC de Rakt 1 - O.K.S.V. 1
12 Feb 14:30 Gassel 1 - Ravenstein 1
12 Feb 14:30 MOSA'14 1 - Odiliapeel/Braks Gro 1
12 Feb 14:30 Ruwaard 1 - SBV 1
12 Feb 14:30 SCV'58 1 - VCO 1
12 Feb 14:30 Ulysses 1 - SCMH 1
19 Feb 14:30 GVV'57 1 - Ruwaard 1
19 Feb 14:30 O.K.S.V. 1 - SCV'58 1
19 Feb 14:30 Odiliapeel/Braks Gro 1 - FC de Rakt 1
19 Feb 14:30 Ravenstein 1 - Ulysses 1
19 Feb 14:30 SBV 1 - Gassel 1
19 Feb 14:30 SCMH 1 - MOSA'14 1
19 Feb 14:30 VCO 1 - De Willy's 1
12 Mar 14:30 De Willy's 1 - SBV 1
12 Mar 14:30 Gassel 1 - SCMH 1
12 Mar 14:30 GVV'57 1 - VCO 1
12 Mar 14:30 MOSA'14 1 - FC de Rakt 1
12 Mar 14:30 Ravenstein 1 - SCV'58 1
12 Mar 14:30 Ruwaard 1 - O.K.S.V. 1
12 Mar 14:30 Ulysses 1 - Odiliapeel/Braks Gro 1
19 Mar 14:30 FC de Rakt 1 - Ulysses 1
19 Mar 14:30 MOSA'14 1 - Gassel 1
19 Mar 14:30 O.K.S.V. 1 - VCO 1
19 Mar 14:30 Odiliapeel/Braks Gro 1 - Ravenstein 1
19 Mar 14:30 SBV 1 - GVV'57 1
19 Mar 14:30 SCMH 1 - Ruwaard 1
19 Mar 14:30 SCV'58 1 - De Willy's 1
26 Mar 14:30 De Willy's 1 - O.K.S.V. 1
26 Mar 14:30 Gassel 1 - Odiliapeel/Braks Gro 1
26 Mar 14:30 GVV'57 1 - SCMH 1
26 Mar 14:30 Ravenstein 1 - FC de Rakt 1
26 Mar 14:30 Ruwaard 1 - SCV'58 1
26 Mar 14:30 Ulysses 1 - MOSA'14 1
26 Mar 14:30 VCO 1 - SBV 1
02 Apr 14:30 FC de Rakt 1 - Ruwaard 1
02 Apr 14:30 MOSA'14 1 - Ravenstein 1
02 Apr 14:30 O.K.S.V. 1 - GVV'57 1
02 Apr 14:30 Odiliapeel/Braks Gro 1 - VCO 1
02 Apr 14:30 SCMH 1 - De Willy's 1
02 Apr 14:30 SCV'58 1 - SBV 1
02 Apr 14:30 Ulysses 1 - Gassel 1
09 Apr 14:30 De Willy's 1 - MOSA'14 1
09 Apr 14:30 Gassel 1 - FC de Rakt 1
09 Apr 14:30 GVV'57 1 - SCV'58 1
09 Apr 14:30 Ravenstein 1 - SCMH 1
09 Apr 14:30 Ruwaard 1 - Odiliapeel/Braks Gro 1
09 Apr 14:30 SBV 1 - O.K.S.V. 1
09 Apr 14:30 Ulysses 1 - VCO 1
23 Apr 14:30 De Willy's 1 - Ruwaard 1
23 Apr 14:30 GVV'57 1 - FC de Rakt 1
23 Apr 14:30 O.K.S.V. 1 - Ravenstein 1
23 Apr 14:30 SBV 1 - Ulysses 1
23 Apr 14:30 SCMH 1 - Odiliapeel/Braks Gro 1
23 Apr 14:30 SCV'58 1 - Gassel 1
23 Apr 14:30 VCO 1 - MOSA'14 1
30 Apr 14:30 FC de Rakt 1 - SCMH 1
30 Apr 14:30 Gassel 1 - O.K.S.V. 1
30 Apr 14:30 MOSA'14 1 - SBV 1
30 Apr 14:30 Odiliapeel/Braks Gro 1 - De Willy's 1
30 Apr 14:30 Ravenstein 1 - GVV'57 1
30 Apr 14:30 Ruwaard 1 - VCO 1
30 Apr 14:30 Ulysses 1 - SCV'58 1
07 May 14:30 De Willy's 1 - Ulysses 1
07 May 14:30 GVV'57 1 - Gassel 1
07 May 14:30 O.K.S.V. 1 - SCMH 1
07 May 14:30 Ruwaard 1 - MOSA'14 1
07 May 14:30 SBV 1 - FC de Rakt 1
07 May 14:30 SCV'58 1 - Odiliapeel/Braks Gro 1
07 May 14:30 VCO 1 - Ravenstein 1
14 May 14:30 FC de Rakt 1 - VCO 1
14 May 14:30 Gassel 1 - Ruwaard 1
14 May 14:30 MOSA'14 1 - GVV'57 1
14 May 14:30 Odiliapeel/Braks Gro 1 - SBV 1
14 May 14:30 Ravenstein 1 - De Willy's 1
14 May 14:30 SCMH 1 - SCV'58 1
14 May 14:30 Ulysses 1 - O.K.S.V. 1

Sponsors Ulysses

Generation Rental
van de Coolwijk Trappen
John Gielis Timmerwerken
Pedro van Heumen
Oele Wijnimport
Restaurant op de Poort
Het Vunderke
Regio Bank Quivoir
Gebroeders Remmits
Schoenmakers Tuinen
John Habes
Richard Lagarde Afbouw
Ton van Oorsouw
Osteopathie praktijk Megen
Taxibedrijf de Vocht

Design en ontwikkeling door Niek Beck

Login