Menu

RKSV Ulysses Megen

Stand Ulysses 2

P Elftal A W G V P + - PM
1Nulandia 6651016221
2Margriet 6750215329
3sv O.S.S. 1920 87502152512
4SV TOP 85401121910
5Cito 47403122216
6Ulysses 26312102017
7DAW Schaijk 67313102719
8Berghem Sport 6620461023
9Herpinia 5620461126
10MOSA'14 3720561227
11HVCH 1161144720
12SDDL 460060330

Programma Ulysses 2

Datum Thuis Uit
2018-11-18 12:00:00Ulysses 2 ZOsv O.S.S. 1920 8
2018-11-25 10:00:00HVCH 11Ulysses 2 ZO
2018-12-02 12:30:00SV TOP 8Ulysses 2 ZO

Uitslagen Ulysses 2

R Datum Uitslag
12018-09-23Nulandia 61 - 1HVCH 11
12018-09-23Margriet 62 - 3SV TOP 8
12018-09-23sv O.S.S. 1920 85 - 1MOSA'14 3
12018-09-23SDDL 40 - 5Cito 4
12018-09-23Berghem Sport 63 - 2Herpinia 5
12018-09-23DAW Schaijk 63 - 3Ulysses 2
22018-09-30HVCH 110 - 7DAW Schaijk 6
22018-09-30MOSA'14 30 - 7Nulandia 6
22018-09-30Ulysses 22 - 4Berghem Sport 6
22018-09-30Cito 42 - 4Margriet 6
22018-09-30SV TOP 82 - 4sv O.S.S. 1920 8
22018-10-21Herpinia 52 - 1SDDL 4
32018-10-07Margriet 62 - 1HVCH 11
32018-10-07sv O.S.S. 1920 84 - 1Berghem Sport 6
32018-10-07SDDL 40 - 2Ulysses 2
32018-10-07Cito 42 - 4SV TOP 8
212018-10-07DAW Schaijk 60 - 6Nulandia 6
212018-10-07Herpinia 53 - 1MOSA'14 3
42018-10-14Berghem Sport 60 - 3Nulandia 6
42018-10-14HVCH 110 - 5sv O.S.S. 1920 8
42018-10-14DAW Schaijk 612 - 0SDDL 4
42018-10-14Ulysses 21 - 8Margriet 6
42018-10-14SV TOP 85 - 1MOSA'14 3
42018-10-14Herpinia 50 - 6Cito 4
142018-10-21Cito 43 - 1MOSA'14 3
52018-10-28sv O.S.S. 1920 80 - 4Nulandia 6
52018-10-28Margriet 69 - 0Berghem Sport 6
52018-10-28SDDL 41 - 2HVCH 11
52018-10-28MOSA'14 35 - 2DAW Schaijk 6
52018-10-28Cito 40 - 4Ulysses 2
62018-11-04Nulandia 61 - 0Margriet 6
62018-11-04HVCH 113 - 4Cito 4
62018-11-04Berghem Sport 62 - 3MOSA'14 3
62018-11-04DAW Schaijk 62 - 0sv O.S.S. 1920 8
62018-11-04Ulysses 28 - 2Herpinia 5
72018-11-11sv O.S.S. 1920 87 - 2Herpinia 5
72018-11-11Margriet 67 - 1SDDL 4
72018-11-11DAW Schaijk 61 - 5SV TOP 8

Sponsors Ulysses

Generation Rental
van de Coolwijk Trappen
John Gielis Timmerwerken
Pedro van Heumen
Oele Wijnimport
Restaurant op de Poort
Het Vunderke
Regio Bank Quivoir
Gebroeders Remmits
Schoenmakers Tuinen
John Habes
In de Roos
Richard Lagarde Afbouw
Ton van Oorsouw
Osteopathie praktijk Megen
Taxibedrijf de Vocht

Design en ontwikkeling door Niek Beck

Login