Menu

RKSV Ulysses Megen

Stand Ulysses 35+1

P Elftal A W G V P + - PM
1Boskant 35+1660018372
2Ollandia 35+16501151812
3Ulysses 35+16321111410
4RKKSV 35+16312101819
5Rhode/Van Stiphout Bouw 35+17313101516
6Avesteyn 35+1630391211
7Achilles Reek 35+1730491320
8SCMH 35+1521271214
9Schijndel/DE WIT 35+1621371416
10SBV 35+1721471216
11Ravenstein 35+1611441116
12Hapse Boys 35+160060933

Programma Ulysses 35+1

Datum Thuis Uit
2018-11-18 10:00:00Ulysses 35+1 ZOSchijndel/DE WIT 35+1
2018-11-25 10:00:00SBV 35+1Ulysses 35+1 ZO
2018-12-02 10:00:00Ulysses 35+1 ZOBoskant 35+1

Uitslagen Ulysses 35+1

R Datum Uitslag
12018-09-23Avesteyn 35+11 - 0Ulysses 35+1
12018-09-23SBV 35+10 - 1Achilles Reek 35+1
12018-09-23Ollandia 35+14 - 3Ravenstein 35+1
12018-09-23Hapse Boys 35+10 - 5Rhode/Van Stiphout Bouw 35+1
12018-09-23Boskant 35+16 - 2RKKSV 35+1
12018-09-23Schijndel/DE WIT 35+12 - 2SCMH 35+1
22018-09-30Ulysses 35+15 - 4Hapse Boys 35+1
22018-09-30RKKSV 35+13 - 2Avesteyn 35+1
22018-09-30Rhode/Van Stiphout Bouw 35+10 - 4SBV 35+1
22018-10-21Ravenstein 35+10 - 4Boskant 35+1
22018-10-21Achilles Reek 35+14 - 3Schijndel/DE WIT 35+1
32018-10-07Achilles Reek 35+14 - 1RKKSV 35+1
32018-10-07Ulysses 35+12 - 2Rhode/Van Stiphout Bouw 35+1
32018-10-07Avesteyn 35+12 - 1Ravenstein 35+1
32018-10-07SBV 35+10 - 6Boskant 35+1
32018-10-07Hapse Boys 35+13 - 4SCMH 35+1
32018-10-07Schijndel/DE WIT 35+12 - 4Ollandia 35+1
42018-10-14Ravenstein 35+15 - 2Hapse Boys 35+1
42018-10-14Rhode/Van Stiphout Bouw 35+13 - 1Achilles Reek 35+1
42018-10-14Boskant 35+15 - 0Schijndel/DE WIT 35+1
42018-10-14Ollandia 35+14 - 3Avesteyn 35+1
42018-10-14RKKSV 35+1 - Ulysses 35+1
42018-10-21SCMH 35+14 - 2SBV 35+1
52018-10-28RKKSV 35+16 - 3Rhode/Van Stiphout Bouw 35+1
52018-10-28Ulysses 35+11 - 1Ravenstein 35+1
52018-10-28Achilles Reek 35+12 - 4Ollandia 35+1
52018-10-28SBV 35+11 - 2Schijndel/DE WIT 35+1
52018-10-28Hapse Boys 35+10 - 9Boskant 35+1
52018-10-28Avesteyn 35+13 - 1SCMH 35+1
62018-11-04Boskant 35+17 - 0Achilles Reek 35+1
62018-11-04Rhode/Van Stiphout Bouw 35+12 - 1Avesteyn 35+1
62018-11-04SCMH 35+11 - 4Ulysses 35+1
62018-11-04Ravenstein 35+11 - 3RKKSV 35+1
62018-11-04Ollandia 35+10 - 2SBV 35+1
62018-11-04Schijndel/DE WIT 35+15 - 0Hapse Boys 35+1
72018-11-11SBV 35+13 - 3RKKSV 35+1
72018-11-11Achilles Reek 35+11 - 2Ulysses 35+1
72018-11-11Ollandia 35+12 - 0Rhode/Van Stiphout Bouw 35+1

Sponsors Ulysses

Generation Rental
van de Coolwijk Trappen
John Gielis Timmerwerken
Pedro van Heumen
Oele Wijnimport
Restaurant op de Poort
Het Vunderke
Regio Bank Quivoir
Gebroeders Remmits
Schoenmakers Tuinen
John Habes
In de Roos
Richard Lagarde Afbouw
Ton van Oorsouw
Osteopathie praktijk Megen
Taxibedrijf de Vocht

Design en ontwikkeling door Niek Beck

Login