Menu

RKSV Ulysses Megen

Stand ST SBV/Ulysses VR1

P Elftal A W G V P + - PM
1Berghem Sport VR12220116112217
2Maaskantse Boys VR12218225610641
3Margriet VR1221336425130
4HVCH VR2201055356350
5SV TOP VR1221228355041
6ST SBV/Ulysses VR1218211263750
7DVG VR1226412223365
8Festilent VR2226313213559
9EVVC VR2225512203452
10ST Estria/GVV'57/SCV'58 VR2216114194472
11sv O.S.S. 1920 VR2226115192570
12Prinses Irene VR3223514142578

Programma ST SBV/Ulysses VR1

Datum Thuis Uit

Uitslagen ST SBV/Ulysses VR1

R Datum Uitslag
12018-09-23DVG VR13 - 1ST SBV/Ulysses VR1
12018-09-23ST Estria/GVV'57/SCV'58 VR22 - 1EVVC VR2
12018-09-23Maaskantse Boys VR14 - 3HVCH VR2
12018-09-23Berghem Sport VR10 - 1Margriet VR1
12018-09-23sv O.S.S. 1920 VR22 - 0Prinses Irene VR3
12018-09-23SV TOP VR10 - 2Festilent VR2
22018-09-30Prinses Irene VR31 - 4Berghem Sport VR1
22018-09-30HVCH VR22 - 0sv O.S.S. 1920 VR2
22018-09-30Festilent VR20 - 5Maaskantse Boys VR1
22018-09-30ST SBV/Ulysses VR10 - 2SV TOP VR1
22018-09-30EVVC VR21 - 1DVG VR1
22018-09-30Margriet VR14 - 0ST Estria/GVV'57/SCV'58 VR2
32018-10-07Festilent VR20 - 3Margriet VR1
32018-10-07Maaskantse Boys VR15 - 3sv O.S.S. 1920 VR2
32018-10-07EVVC VR23 - 3ST SBV/Ulysses VR1
32018-10-07SV TOP VR12 - 4Berghem Sport VR1
32018-10-07SV TOP VR12 - 4Berghem Sport VR1
32019-03-10DVG VR10 - 5HVCH VR2
32019-05-30ST Estria/GVV'57/SCV'58 VR25 - 0Prinses Irene VR3
42018-10-14Prinses Irene VR30 - 2DVG VR1
42018-10-14Margriet VR10 - 0EVVC VR2
42018-10-14HVCH VR25 - 2SV TOP VR1
42018-10-14Berghem Sport VR16 - 2Maaskantse Boys VR1
42018-10-14sv O.S.S. 1920 VR21 - 0ST Estria/GVV'57/SCV'58 VR2
42018-10-21ST SBV/Ulysses VR11 - 2Festilent VR2
42019-04-28Margriet VR12 - 1EVVC VR2
52018-10-28Festilent VR23 - 1sv O.S.S. 1920 VR2
52018-10-28DVG VR10 - 7Berghem Sport VR1
52018-10-28ST Estria/GVV'57/SCV'58 VR24 - 7HVCH VR2
52018-10-28Margriet VR14 - 2ST SBV/Ulysses VR1
52018-10-28EVVC VR21 - 1Prinses Irene VR3
52019-03-10SV TOP VR10 - 4Maaskantse Boys VR1
62018-11-04Prinses Irene VR31 - 6Margriet VR1
62018-11-04Maaskantse Boys VR16 - 2DVG VR1
62018-11-04HVCH VR24 - 0EVVC VR2
62018-11-04ST SBV/Ulysses VR13 - 2ST Estria/GVV'57/SCV'58 VR2
62018-11-04Berghem Sport VR13 - 0Festilent VR2
62018-11-04sv O.S.S. 1920 VR21 - 2SV TOP VR1
72018-11-11Festilent VR22 - 0EVVC VR2
72018-11-11DVG VR13 - 2ST Estria/GVV'57/SCV'58 VR2
72018-11-11HVCH VR20 - 9Berghem Sport VR1
72018-11-11Maaskantse Boys VR14 - 2Prinses Irene VR3
72018-11-11sv O.S.S. 1920 VR21 - 2ST SBV/Ulysses VR1
72018-11-11SV TOP VR12 - 1Margriet VR1
82018-11-18Prinses Irene VR30 - 1SV TOP VR1
82018-11-18ST Estria/GVV'57/SCV'58 VR21 - 3Festilent VR2
82018-11-18Berghem Sport VR14 - 0sv O.S.S. 1920 VR2
82018-11-18Margriet VR13 - 0DVG VR1
82018-11-18EVVC VR21 - 3Maaskantse Boys VR1
82018-11-18ST SBV/Ulysses VR11 - 6HVCH VR2
92018-11-25Maaskantse Boys VR13 - 0ST SBV/Ulysses VR1
92018-11-25DVG VR13 - 1Festilent VR2
92018-11-25HVCH VR21 - 1Prinses Irene VR3
92018-11-25Berghem Sport VR18 - 3ST Estria/GVV'57/SCV'58 VR2
92018-11-25SV TOP VR13 - 0EVVC VR2
92019-03-10sv O.S.S. 1920 VR20 - 4Margriet VR1
102018-12-02DVG VR13 - 2sv O.S.S. 1920 VR2
102018-12-02Festilent VR21 - 1HVCH VR2
102018-12-02ST SBV/Ulysses VR13 - 2Prinses Irene VR3
102018-12-02EVVC VR21 - 1Berghem Sport VR1
102018-12-02Margriet VR11 - 3Maaskantse Boys VR1
102019-02-03ST Estria/GVV'57/SCV'58 VR24 - 0SV TOP VR1
112018-12-09Prinses Irene VR32 - 2Festilent VR2
112018-12-09Berghem Sport VR12 - 1ST SBV/Ulysses VR1
112018-12-09SV TOP VR14 - 0DVG VR1
112019-02-03sv O.S.S. 1920 VR23 - 0EVVC VR2
112019-03-31Maaskantse Boys VR115 - 0ST Estria/GVV'57/SCV'58 VR2
112019-03-31HVCH VR20 - 0Margriet VR1
122019-02-10Festilent VR21 - 3SV TOP VR1
122019-02-10EVVC VR22 - 1ST Estria/GVV'57/SCV'58 VR2
122019-02-10Margriet VR10 - 4Berghem Sport VR1
122019-03-28ST SBV/Ulysses VR13 - 0DVG VR1
122019-03-31Prinses Irene VR33 - 3sv O.S.S. 1920 VR2
122019-05-02HVCH VR22 - 3Maaskantse Boys VR1
132019-02-17DVG VR11 - 2EVVC VR2
132019-02-17ST Estria/GVV'57/SCV'58 VR20 - 2Margriet VR1
132019-02-17Maaskantse Boys VR12 - 2Festilent VR2
132019-02-17Berghem Sport VR112 - 0Prinses Irene VR3
132019-02-17sv O.S.S. 1920 VR21 - 5HVCH VR2
132019-02-17SV TOP VR13 - 1ST SBV/Ulysses VR1
142019-02-24Prinses Irene VR31 - 6Maaskantse Boys VR1
142019-02-24ST Estria/GVV'57/SCV'58 VR21 - 1DVG VR1
142019-02-24ST SBV/Ulysses VR11 - 0sv O.S.S. 1920 VR2
142019-02-24Margriet VR11 - 1SV TOP VR1
142019-02-24Berghem Sport VR16 - 0HVCH VR2
142019-02-24EVVC VR24 - 1Festilent VR2
152019-03-17Maaskantse Boys VR17 - 4EVVC VR2
152019-03-17sv O.S.S. 1920 VR21 - 8Berghem Sport VR1
152019-03-17SV TOP VR16 - 1Prinses Irene VR3
152019-05-16Festilent VR22 - 6ST Estria/GVV'57/SCV'58 VR2
152019-05-30DVG VR16 - 2Margriet VR1
162019-03-24Festilent VR25 - 0DVG VR1
162019-03-24Prinses Irene VR33 - 3HVCH VR2
162019-03-24ST Estria/GVV'57/SCV'58 VR20 - 7Berghem Sport VR1
162019-03-24Margriet VR10 - 2sv O.S.S. 1920 VR2
162019-03-24ST SBV/Ulysses VR11 - 2Maaskantse Boys VR1
162019-05-21EVVC VR21 - 2SV TOP VR1
172019-04-07SV TOP VR16 - 0ST Estria/GVV'57/SCV'58 VR2
172019-04-07Prinses Irene VR31 - 3ST SBV/Ulysses VR1
172019-04-07HVCH VR27 - 2Festilent VR2
172019-04-07Maaskantse Boys VR16 - 0Margriet VR1
172019-04-07Berghem Sport VR16 - 1EVVC VR2
172019-04-07sv O.S.S. 1920 VR21 - 0DVG VR1
182019-04-14DVG VR12 - 2SV TOP VR1
182019-04-14Festilent VR22 - 3Prinses Irene VR3
182019-04-14ST Estria/GVV'57/SCV'58 VR22 - 3Maaskantse Boys VR1
182019-04-14EVVC VR23 - 2sv O.S.S. 1920 VR2
182019-04-14Margriet VR12 - 2HVCH VR2
182019-04-14ST SBV/Ulysses VR10 - 4Berghem Sport VR1
192019-05-05Prinses Irene VR32 - 1EVVC VR2
192019-05-05ST SBV/Ulysses VR10 - 3Margriet VR1
192019-05-05Berghem Sport VR19 - 0DVG VR1
192019-05-05sv O.S.S. 1920 VR21 - 0Festilent VR2
192019-05-09Maaskantse Boys VR16 - 1SV TOP VR1
202019-05-09ST Estria/GVV'57/SCV'58 VR22 - 4ST SBV/Ulysses VR1
202019-05-12DVG VR12 - 2Maaskantse Boys VR1
202019-05-12Festilent VR21 - 7Berghem Sport VR1
202019-05-12EVVC VR25 - 1HVCH VR2
202019-05-12Margriet VR19 - 0Prinses Irene VR3
202019-05-12SV TOP VR15 - 0sv O.S.S. 1920 VR2
212019-05-19Prinses Irene VR30 - 2ST Estria/GVV'57/SCV'58 VR2
212019-05-19HVCH VR25 - 4DVG VR1
212019-05-19ST SBV/Ulysses VR12 - 2EVVC VR2
212019-05-19Berghem Sport VR1 - SV TOP VR1
212019-05-19Margriet VR11 - 0Festilent VR2
212019-05-19sv O.S.S. 1920 VR20 - 13Maaskantse Boys VR1
212019-05-28Berghem Sport VR13 - 1SV TOP VR1
222019-05-26Festilent VR23 - 5ST SBV/Ulysses VR1
222019-05-26DVG VR10 - 1Prinses Irene VR3
222019-05-26ST Estria/GVV'57/SCV'58 VR27 - 0sv O.S.S. 1920 VR2
222019-05-26Maaskantse Boys VR12 - 8Berghem Sport VR1
222019-05-26EVVC VR20 - 2Margriet VR1
222019-05-26SV TOP VR12 - 4HVCH VR2

Sponsors Ulysses

Generation Rental
van de Coolwijk Trappen
John Gielis Timmerwerken
Pedro van Heumen
Oele Wijnimport
Restaurant op de Poort
Het Vunderke
Regio Bank Quivoir
Gebroeders Remmits
Schoenmakers Tuinen
John Habes
In de Roos
Herberg de Mulder
Richard Lagarde Afbouw
Ton van Oorsouw
Osteopathie praktijk Megen
Taxibedrijf de Vocht

Design en ontwikkeling door Niek Beck

Login