Menu

RKSV Ulysses Megen

Stand Ulysses 1

P Elftal A W G V P + - PM
1Olympia'18 1141211375812
2Schijndel/DE WIT 114743252612
3Volkel 114725232814
4Margriet 112633212214
5Avanti'31 113634212520
6Handel 111533182318
7Vitesse'08 114536182725
8Excellent 112516161822
9Nooit Gedacht 110505151715
10FC Schadewijk 111434152019
11Boekel Sport 112435151923
12MULO 1143110101448
13Constantia 11323891133
14Ulysses 1121295740

Programma Ulysses 1

Datum Thuis Uit
2019-02-16 17:00:00MULO 1Ulysses 1 ZO
2019-02-24 14:30:00Ulysses 1 ZOSchijndel/DE WIT 1

Uitslagen Ulysses 1

R Datum Uitslag
12018-09-22Vitesse'08 12 - 2Olympia'18 1
12018-09-23Avanti'31 13 - 0Ulysses 1
12018-09-23Constantia 11 - 1Handel 1
12018-09-23FC Schadewijk 12 - 2Excellent 1
12018-09-23Boekel Sport 13 - 0Nooit Gedacht 1
12018-09-23MULO 10 - 3Volkel 1
12018-09-23Schijndel/DE WIT 10 - 0Margriet 1
22018-09-30Handel 10 - 0Schijndel/DE WIT 1
22018-09-30Excellent 12 - 0Constantia 1
22018-09-30Ulysses 10 - 2MULO 1
22018-09-30Olympia'18 14 - 2FC Schadewijk 1
22018-09-30Nooit Gedacht 10 - 1Vitesse'08 1
22018-09-30Margriet 11 - 1Boekel Sport 1
22018-09-30Volkel 14 - 1Avanti'31 1
32018-10-06FC Schadewijk 10 - 3Margriet 1
32018-10-07Avanti'31 11 - 0Handel 1
32018-10-07Olympia'18 18 - 1Ulysses 1
32018-10-07MULO 13 - 5Vitesse'08 1
32018-10-07Excellent 12 - 1Volkel 1
32018-10-07Schijndel/DE WIT 15 - 1Boekel Sport 1
32018-10-07Constantia 10 - 3Nooit Gedacht 1
42018-10-14Handel 11 - 6Olympia'18 1
42018-10-14Boekel Sport 13 - 3Avanti'31 1
42018-10-14Nooit Gedacht 13 - 0Schijndel/DE WIT 1
42018-10-14Ulysses 12 - 1Excellent 1
42018-10-14Vitesse'08 14 - 0Constantia 1
42018-10-14Margriet 15 - 0MULO 1
42018-10-14Volkel 10 - 1FC Schadewijk 1
52018-10-21Avanti'31 12 - 1FC Schadewijk 1
52018-10-21Nooit Gedacht 10 - 3Volkel 1
52018-10-21Constantia 11 - 2Margriet 1
52018-10-21Schijndel/DE WIT 15 - 0Ulysses 1
52018-10-21MULO 10 - 6Handel 1
52018-10-21Vitesse'08 11 - 2Boekel Sport 1
52018-10-21Olympia'18 14 - 1Excellent 1
62018-10-28Excellent 13 - 1Schijndel/DE WIT 1
62018-10-28FC Schadewijk 14 - 1MULO 1
62018-10-28Ulysses 11 - 1Vitesse'08 1
62018-10-28Handel 13 - 2Nooit Gedacht 1
62018-10-28Volkel 11 - 2Olympia'18 1
62018-10-28Boekel Sport 11 - 1Constantia 1
62018-10-28Margriet 11 - 1Avanti'31 1
72018-11-04Avanti'31 10 - 4Olympia'18 1
72018-11-04MULO 11 - 0Excellent 1
72018-11-04Boekel Sport 12 - 1Handel 1
72018-11-04Constantia 10 - 5Volkel 1
72018-11-04Nooit Gedacht 14 - 0Ulysses 1
72018-11-04Schijndel/DE WIT 11 - 1FC Schadewijk 1
72018-11-04Vitesse'08 14 - 0Margriet 1
82018-11-18FC Schadewijk 12 - 1Boekel Sport 1
82018-11-18Excellent 10 - 3Avanti'31 1
82018-11-18Handel 14 - 2Vitesse'08 1
82018-11-18Volkel 11 - 0Schijndel/DE WIT 1
82018-11-18Ulysses 11 - 2Constantia 1
82018-11-18Olympia'18 110 - 0MULO 1
82018-11-18Margriet 11 - 2Nooit Gedacht 1
92018-11-25Handel 11 - 1FC Schadewijk 1
92018-11-25Constantia 10 - 2Schijndel/DE WIT 1
92018-11-25Ulysses 11 - 1Volkel 1
92018-11-25Boekel Sport 13 - 0Excellent 1
92018-11-25Vitesse'08 12 - 1Avanti'31 1
92018-11-25Margriet 13 - 2Olympia'18 1
92018-11-25Nooit Gedacht 13 - 2MULO 1
102018-12-02MULO 12 - 0Boekel Sport 1
102018-12-02Avanti'31 12 - 3Constantia 1
102018-12-02Olympia'18 12 - 0Nooit Gedacht 1
102018-12-02FC Schadewijk 14 - 1Ulysses 1
102018-12-02Schijndel/DE WIT 13 - 1Vitesse'08 1
102018-12-02Volkel 10 - 2Margriet 1
112018-12-09Boekel Sport 11 - 3Olympia'18 1
112018-12-09Vitesse'08 11 - 3Excellent 1
112018-12-09Schijndel/DE WIT 11 - 1Avanti'31 1
112018-12-09Margriet 14 - 0Ulysses 1
112018-12-23Constantia 12 - 2MULO 1
122018-12-15MULO 10 - 3Schijndel/DE WIT 1
122018-12-16Olympia'18 15 - 0Constantia 1
122018-12-23Volkel 14 - 1Boekel Sport 1
132019-01-20Vitesse'08 11 - 1Volkel 1
132019-01-20Schijndel/DE WIT 1 - Olympia'18 1
152019-02-03Avanti'31 12 - 1Excellent 1
152019-02-03MULO 10 - 4Olympia'18 1
152019-02-03Vitesse'08 12 - 3Handel 1
152019-02-03Schijndel/DE WIT 12 - 1Volkel 1
152019-02-03Nooit Gedacht 1 - Margriet 1
162019-02-10Ulysses 10 - 5Avanti'31 1
162019-02-10Handel 13 - 1Constantia 1
162019-02-10Volkel 13 - 1MULO 1
162019-02-10Olympia'18 12 - 0Vitesse'08 1
162019-02-10Excellent 13 - 2FC Schadewijk 1
162019-02-10Margriet 10 - 3Schijndel/DE WIT 1

Sponsors Ulysses

Generation Rental
van de Coolwijk Trappen
John Gielis Timmerwerken
Pedro van Heumen
Oele Wijnimport
Restaurant op de Poort
Het Vunderke
Regio Bank Quivoir
Gebroeders Remmits
Schoenmakers Tuinen
John Habes
In de Roos
Richard Lagarde Afbouw
Ton van Oorsouw
Osteopathie praktijk Megen
Taxibedrijf de Vocht

Design en ontwikkeling door Niek Beck

Login