Menu

RKSV Ulysses Megen

Stand Ulysses 1

P Elftal A W G V P + - PM
1Olympia'18 1121011315212
2Margriet 111632212211
3Volkel 112624202411
4Schijndel/DE WIT 112543192111
5Vitesse'08 112534182520
6FC Schadewijk 110433151816
7Nooit Gedacht 110505151715
8Avanti'31 111434151819
9Boekel Sport 112435151923
10Excellent 110415131418
11Handel 19333121715
12MULO 112318101341
13Constantia 11223791030
14Ulysses 1111285735

Programma Ulysses 1

Datum Thuis Uit
2019-01-27 14:30:00Ulysses 1 ZONooit Gedacht 1
2019-02-03 14:30:00Constantia 1Ulysses 1 ZO
2019-02-10 14:30:00Ulysses 1 ZOAvanti'31 1

Uitslagen Ulysses 1

R Datum Uitslag
12018-09-22Vitesse'08 12 - 2Olympia'18 1
12018-09-23Avanti'31 13 - 0Ulysses 1
12018-09-23Constantia 11 - 1Handel 1
12018-09-23FC Schadewijk 12 - 2Excellent 1
12018-09-23Boekel Sport 13 - 0Nooit Gedacht 1
12018-09-23MULO 10 - 3Volkel 1
12018-09-23Schijndel/DE WIT 10 - 0Margriet 1
22018-09-30Handel 10 - 0Schijndel/DE WIT 1
22018-09-30Excellent 12 - 0Constantia 1
22018-09-30Ulysses 10 - 2MULO 1
22018-09-30Olympia'18 14 - 2FC Schadewijk 1
22018-09-30Nooit Gedacht 10 - 1Vitesse'08 1
22018-09-30Margriet 11 - 1Boekel Sport 1
22018-09-30Volkel 14 - 1Avanti'31 1
32018-10-06FC Schadewijk 10 - 3Margriet 1
32018-10-07Avanti'31 11 - 0Handel 1
32018-10-07Olympia'18 18 - 1Ulysses 1
32018-10-07MULO 13 - 5Vitesse'08 1
32018-10-07Excellent 12 - 1Volkel 1
32018-10-07Schijndel/DE WIT 15 - 1Boekel Sport 1
32018-10-07Constantia 10 - 3Nooit Gedacht 1
42018-10-14Handel 11 - 6Olympia'18 1
42018-10-14Boekel Sport 13 - 3Avanti'31 1
42018-10-14Nooit Gedacht 13 - 0Schijndel/DE WIT 1
42018-10-14Ulysses 12 - 1Excellent 1
42018-10-14Vitesse'08 14 - 0Constantia 1
42018-10-14Margriet 15 - 0MULO 1
42018-10-14Volkel 10 - 1FC Schadewijk 1
52018-10-21Avanti'31 12 - 1FC Schadewijk 1
52018-10-21Nooit Gedacht 10 - 3Volkel 1
52018-10-21Constantia 11 - 2Margriet 1
52018-10-21Schijndel/DE WIT 15 - 0Ulysses 1
52018-10-21MULO 10 - 6Handel 1
52018-10-21Vitesse'08 11 - 2Boekel Sport 1
52018-10-21Olympia'18 14 - 1Excellent 1
62018-10-28Excellent 13 - 1Schijndel/DE WIT 1
62018-10-28FC Schadewijk 14 - 1MULO 1
62018-10-28Ulysses 11 - 1Vitesse'08 1
62018-10-28Handel 13 - 2Nooit Gedacht 1
62018-10-28Volkel 11 - 2Olympia'18 1
62018-10-28Boekel Sport 11 - 1Constantia 1
62018-10-28Margriet 11 - 1Avanti'31 1
72018-11-04Avanti'31 10 - 4Olympia'18 1
72018-11-04MULO 11 - 0Excellent 1
72018-11-04Boekel Sport 12 - 1Handel 1
72018-11-04Constantia 10 - 5Volkel 1
72018-11-04Nooit Gedacht 14 - 0Ulysses 1
72018-11-04Schijndel/DE WIT 11 - 1FC Schadewijk 1
72018-11-04Vitesse'08 14 - 0Margriet 1
82018-11-18FC Schadewijk 12 - 1Boekel Sport 1
82018-11-18Excellent 10 - 3Avanti'31 1
82018-11-18Handel 14 - 2Vitesse'08 1
82018-11-18Volkel 11 - 0Schijndel/DE WIT 1
82018-11-18Ulysses 11 - 2Constantia 1
82018-11-18Olympia'18 110 - 0MULO 1
82018-11-18Margriet 11 - 2Nooit Gedacht 1
92018-11-25Handel 11 - 1FC Schadewijk 1
92018-11-25Constantia 10 - 2Schijndel/DE WIT 1
92018-11-25Ulysses 11 - 1Volkel 1
92018-11-25Boekel Sport 13 - 0Excellent 1
92018-11-25Vitesse'08 12 - 1Avanti'31 1
92018-11-25Margriet 13 - 2Olympia'18 1
92018-11-25Nooit Gedacht 13 - 2MULO 1
102018-12-02MULO 12 - 0Boekel Sport 1
102018-12-02Avanti'31 12 - 3Constantia 1
102018-12-02Olympia'18 12 - 0Nooit Gedacht 1
102018-12-02FC Schadewijk 14 - 1Ulysses 1
102018-12-02Schijndel/DE WIT 13 - 1Vitesse'08 1
102018-12-02Volkel 10 - 2Margriet 1
112018-12-09Boekel Sport 11 - 3Olympia'18 1
112018-12-09Vitesse'08 11 - 3Excellent 1
112018-12-09Schijndel/DE WIT 11 - 1Avanti'31 1
112018-12-09Margriet 14 - 0Ulysses 1
112018-12-23Constantia 12 - 2MULO 1
122018-12-15MULO 10 - 3Schijndel/DE WIT 1
122018-12-16Olympia'18 15 - 0Constantia 1
122018-12-23Volkel 14 - 1Boekel Sport 1
132019-01-20Vitesse'08 11 - 1Volkel 1
132019-01-20Schijndel/DE WIT 1 - Olympia'18 1

Sponsors Ulysses

Generation Rental
van de Coolwijk Trappen
John Gielis Timmerwerken
Pedro van Heumen
Oele Wijnimport
Restaurant op de Poort
Het Vunderke
Regio Bank Quivoir
Gebroeders Remmits
Schoenmakers Tuinen
John Habes
In de Roos
Richard Lagarde Afbouw
Ton van Oorsouw
Osteopathie praktijk Megen
Taxibedrijf de Vocht

Design en ontwikkeling door Niek Beck

Login