Menu

RKSV Ulysses Megen

Stand Ulysses 35+1

P Elftal A W G V P + - PM
1Boskant 35+1990027495
2Ollandia 35+17502151814
3Ulysses 35+19423141819
4SCMH 35+18413132020
5Avesteyn 35+19414132117
6Achilles Reek 35+110406121928
7Schijndel/DE WIT 35+19324111922
8SBV 35+19324111619
9Rhode/Van Stiphout Bouw 35+110325111924
10RKKSV 35+17313102022
11Ravenstein 35+18314101618
12Hapse Boys 35+1700701037

Programma Ulysses 35+1

Datum Thuis Uit
2019-02-03 10:00:00Ollandia 35+1Ulysses 35+1 ZO
2019-02-10 10:00:00Ulysses 35+1 ZOAvesteyn 35+1

Uitslagen Ulysses 35+1

R Datum Uitslag
12018-09-23Avesteyn 35+11 - 0Ulysses 35+1
12018-09-23SBV 35+10 - 1Achilles Reek 35+1
12018-09-23Ollandia 35+14 - 3Ravenstein 35+1
12018-09-23Hapse Boys 35+10 - 5Rhode/Van Stiphout Bouw 35+1
12018-09-23Boskant 35+16 - 2RKKSV 35+1
12018-09-23Schijndel/DE WIT 35+12 - 2SCMH 35+1
22018-09-30Ulysses 35+15 - 4Hapse Boys 35+1
22018-09-30RKKSV 35+13 - 2Avesteyn 35+1
22018-09-30Rhode/Van Stiphout Bouw 35+10 - 4SBV 35+1
22018-10-21Ravenstein 35+10 - 4Boskant 35+1
22018-10-21Achilles Reek 35+14 - 3Schijndel/DE WIT 35+1
32018-10-07Achilles Reek 35+14 - 1RKKSV 35+1
32018-10-07Ulysses 35+12 - 2Rhode/Van Stiphout Bouw 35+1
32018-10-07Avesteyn 35+12 - 1Ravenstein 35+1
32018-10-07SBV 35+10 - 6Boskant 35+1
32018-10-07Hapse Boys 35+13 - 4SCMH 35+1
32018-10-07Schijndel/DE WIT 35+12 - 4Ollandia 35+1
42018-10-14Ravenstein 35+15 - 2Hapse Boys 35+1
42018-10-14Rhode/Van Stiphout Bouw 35+13 - 1Achilles Reek 35+1
42018-10-14Boskant 35+15 - 0Schijndel/DE WIT 35+1
42018-10-14Ollandia 35+14 - 3Avesteyn 35+1
42018-10-14RKKSV 35+1 - Ulysses 35+1
42018-10-21SCMH 35+14 - 2SBV 35+1
52018-10-28RKKSV 35+16 - 3Rhode/Van Stiphout Bouw 35+1
52018-10-28Ulysses 35+11 - 1Ravenstein 35+1
52018-10-28Achilles Reek 35+12 - 4Ollandia 35+1
52018-10-28SBV 35+11 - 2Schijndel/DE WIT 35+1
52018-10-28Hapse Boys 35+10 - 9Boskant 35+1
52018-10-28Avesteyn 35+13 - 1SCMH 35+1
62018-11-04Boskant 35+17 - 0Achilles Reek 35+1
62018-11-04Rhode/Van Stiphout Bouw 35+12 - 1Avesteyn 35+1
62018-11-04SCMH 35+11 - 4Ulysses 35+1
62018-11-04Ravenstein 35+11 - 3RKKSV 35+1
62018-11-04Ollandia 35+10 - 2SBV 35+1
62018-11-04Schijndel/DE WIT 35+15 - 0Hapse Boys 35+1
72018-11-11SBV 35+13 - 3RKKSV 35+1
72018-11-11Achilles Reek 35+11 - 2Ulysses 35+1
72018-11-11Ollandia 35+12 - 0Rhode/Van Stiphout Bouw 35+1
82018-11-18Boskant 35+12 - 0Ollandia 35+1
82018-11-18Ulysses 35+12 - 0Schijndel/DE WIT 35+1
82018-11-18Rhode/Van Stiphout Bouw 35+12 - 4SCMH 35+1
82018-11-18Avesteyn 35+15 - 1Achilles Reek 35+1
92018-11-25SCMH 35+12 - 3Ravenstein 35+1
92018-11-25Boskant 35+13 - 2Avesteyn 35+1
92018-11-25SBV 35+12 - 1Ulysses 35+1
92018-11-25Hapse Boys 35+11 - 4Achilles Reek 35+1
92018-11-25Schijndel/DE WIT 35+12 - 2Rhode/Van Stiphout Bouw 35+1
102018-12-02RKKSV 35+12 - 3Schijndel/DE WIT 35+1
102018-12-02Avesteyn 35+12 - 2SBV 35+1
102018-12-02Ulysses 35+11 - 7Boskant 35+1
102018-12-02Rhode/Van Stiphout Bouw 35+10 - 2Ravenstein 35+1
102018-12-02Achilles Reek 35+11 - 2SCMH 35+1

Sponsors Ulysses

Generation Rental
van de Coolwijk Trappen
John Gielis Timmerwerken
Pedro van Heumen
Oele Wijnimport
Restaurant op de Poort
Het Vunderke
Regio Bank Quivoir
Gebroeders Remmits
Schoenmakers Tuinen
John Habes
In de Roos
Richard Lagarde Afbouw
Ton van Oorsouw
Osteopathie praktijk Megen
Taxibedrijf de Vocht

Design en ontwikkeling door Niek Beck

Login